Language: English
Kontakt: +421 905 348 559
|

MYSTERY SHOPPING

Chcete vedie┼ą ─Źo sa deje vo Va┼íom hoteli, re┼ítaur├ícii ke─Ć tam nie ste? M├íte z├íujem pracova┼ą na zlep┼íen├ş Va┼íich slu┼żieb?

Priprav├şme V├ím poh─żad hos┼ąa, ale aj odborn├Ż poh─żad na slu┼żby a ─Źinnos┼ą V├í┼ího hotela, alebo re┼ítaur├ície. Prostredn├şctvom mystery shoppingu - anonymn├ęho testovacieho n├íkupu skontrolujeme ─Źinnos┼ą V├í┼ího person├ílu v styku s hos┼ąom, mo┼żno odhal├şme skryt├ę rezervy vo Vami poskytovan├Żch slu┼żb├ích a vybaven├ş V├í┼ího zariadenia.

V na┼íej spr├íve (ktor├║ dostane len riadite─ż alebo majite─ż) sa dozviete o kladn├Żch, ale aj z├íporn├Żch poznatkoch z na┼íej n├ív┼ítevy. Pre V├ís bude cenn├Żm zdrojom inform├íci├ş a n├ístrojom na riadenie ─żud├ş a procesov, podkladom na hodnotenie Va┼íich ─żud├ş, zlep┼íovanie ich pr├íce. Zadanie na vykonanie testovacieho n├íkupu dost├ívame od V├ís a preto sa hodnotenie zameriava predov┼íetk├Żm na Vami po┼żadovan├ę oblasti. Okrem toho priprav├şme n├í┼í celkov├Ż poh─żad, ktor├Ż pozost├íva z ne┼ítrukt├║rovanej, subjekt├şvnej ─Źasti a zo ┼ítrukt├║rovanej, kvantifikovanej ─Źasti. V ne┼ítrukt├║rovanej ─Źasti pop├ş┼íeme na┼íu subjekt├şvnu sk├║senos┼ą vo Va┼íom zariaden├ş so zameran├şm na v┼íetky detaily. ┼átrukt├║rovan├í ─Źas┼ą sa zameriava na zhodnotenie kvantity a kvality fyzick├ęho stavu V├í┼ího zariadenia a poskytovan├Żch slu┼żieb, vyjadren├ę v bodovom ohodnoten├ş.

Verte, len dobre mienen├í a prijat├í kritika n├ís v┼íetk├Żch ┼żenie vpred.