Language: English
Kontakt: +421 905 348 559
|

PORADENSTVO

Niekedy si nie ste ist├ş pred uskuto─Źnen├şm dobr├ęho rozhodnutia, resp. potrebujete probl├ęm odkonzultova┼ą. Sme pripraven├ş poradi┼ą v ─Źinnostiach pred a po otvoren├ş hotela, penzi├│nu alebo re┼ítaur├ície (─Źasov├Ż postup jednotliv├Żch ─Źinnost├ş, doh─żad po zah├íjen├ş prev├ídzky). Porad├şme pri tvorbe V├í┼ího business a marketing pl├ínu v ┼ítrukt├║re medzin├írodn├Żch ┼ítandardov. Napl├ínova┼ą spr├ívne ─Ź├şsla a stanovi┼ą postupy marketingov├Żch aktiv├şt pre nasleduj├║ce roky je z├íkladom V├í┼ího ├║spe┼ín├ęho podnikania.

Bezprostredne na V├í┼í pl├ín nadv├Ązuje tvorba P/L statementu (anal├Żza zisku a straty), ktor├Ż V├ím d├í presn├Ż obraz o tom, ─Źo sa v ekonomike V├í┼ího podniku deje. Porad├şme V├ím pri jeho tvorbe a spr├ívnom analyzovan├ş. Na z├íklade tejto anal├Żzy budete v┼żdy presne vedie┼ą, kde V├ís ÔÇ×tla─Ź├ş top├ínkaÔÇť. Porad├şme a pom├┤┼żeme V├ím taktie┼ż so spracovan├şm programu HACCP (vypracovanie Hygienick├ęho a sanita─Źn├ęho pl├ínu, Pl├ínu HACCP, za┼íkolenie person├ílu) pre V├í┼í podnik a n├ív┼íteva ÔÇ×hygienikovÔÇť u┼ż pre V├ís nebude no─Źnou morou, rovnako budete ma┼ą dobr├║ kontrolu nad ─Źinnos┼ąou V├í┼ího person├ílu v oblasti zabezpe─Źenia hygieny vo v├Żrobnej praxi.

Pon├║kame taktie┼ż poradenstvo pri v├Żbere spr├ívnej kuchynskej technol├│gie, porcel├ínu, skla, pr├şborov, hotelov├ęho a re┼ítaura─Źn├ęho textilu s odporu─Źen├şm na spo─żahliv├Żch dod├ívate─żov. V dokon─Źovacej f├íze zaria─Ćovania Va┼íej prev├ídzky, (kedy ÔÇ×doch├ídzaj├║ÔÇť finan─Źn├ę prostriedky) sa k├║pou kvalitn├Żch a vhodn├Żch materi├ílov vyvarujete prev├ídzkov├Żch probl├ęmov a v kone─Źnom d├┤sledku u┼íetr├şte finan─Źn├ę prostriedky.